csenfrdeitplrues
PO, ST 8:00 - 11:00 a 11:30 - 17:00 hod.


10. listopadu
uspořádala kulturní komise Obecního úřadu v Těchlovicích zájezd ne jenom pro děti do Aquaparku v Čestlicích. I když byla účast skromná, zájezd se vydařil a děti byly spokojené.
Za pořadatele zájezdu Mgr. Květoslav Kolařík V sobotu 9. listopadu 2019 starosta obce Jiří Hýl přivítal do života nové těchlovické občánky. Přivítáno bylo celkem 9 miminek. Maminky obdržely z rukou pana starosty kytičku a miminka pěknou hračku. Na závěr se všichni zapsali do pamětní knihy obce Těchlovice.
O kulturní vystoupení se postaraly děti z mateřské školy.

 
Více fotografií naleznete ve fotogalerii.V sobotu 28. září 2019 se uskutečnily za podpory obce Těchlovice cyklistické závody pro děti „Těchlovické kolečko“. Závodů se zúčastnilo v šesti kategoriích celkem 19 dětí z Těchlovic a okolí. Závodníci prokázali, že jim jízda na kole ani pohyb není cizí a všichni předvedli sportovního ducha a cyklistický um, když dokázali zvládnout trasu na silnici i v mírném terénu. Nechybělo ani převýšení a krkolomné zatáčky. Na konci byli všichni závodníci vyhlášeni, odměněni účastnickým diplomem a perníkovou medailí. První tři v každé kategorii vystoupili na stupně vítězů a starosta obce jim předal medaili. V průběhu si děti mohly vyzkoušet i jízdu zručnosti na překážkách.
Všem zúčastněným děkujeme za podporu akce a těšíme se na další spolupráci.

Mgr. Květoslav Kolařík – pořadatel závodu „Těchlovické kolečko“.
Po opravě přístřešku autobusové zastávky v Přední Lhotě, byl  v sobotu 27. července 2019 vybudován nový přístřešek, tentokrát na autobusové zastávce v Těchlovicích, který bude sloužit cestujícím autobusové dopravy. Obec počítá, že v příštím roce bude pokračovat v budování přístřešků i na ostatních autobusových zastávkách v obci.

 


Dotace od MMR ČR


Projekt „Oprava místní komunikace 18c
kolem
hřbitova do Přední Lhoty„ byl
realizován za
 přispění prostředků státního
rozpočtu ČR z
programu Ministerstva
pro místní rozvoj.
                                             

Partnerská obec


Těchlovice u Hradce Králové

MŠ Těchlovice

mstechlovice

Živá obec

                                                                                                                                                                                                               

Odběr obecního hlášení

Vyplněním kontaktních údajů souhlasím se zasíláním e-mailů Hlášení obecního úřadu.

Hlášení závad

Chcete-li nahlásit jakoukoliv závadu v rámci katastru obce, využijte našeho formuláře. Kliknutím na tlačítko níže se dostanete na formulář Hlášení závad. Děkujeme předem za spolupráci.

NAHLÁSIT ZÁVADU
© 2003 - 2019 Obec Těchlovice nad Labem. Všechna práva vyhrazena. Tvorba webových stránek pro obce - IVT služby