cszh-TWenfrdeitplrues


 Obec ze svého rozpočtu nechala zrekonstruovat šatny v mateřeké škole. Bylo vybudováno nové obložení stěn, výmalba, podlahová stěrka s následným položením lina a instalován elektrický přímotop.

 


Po opravě přístřešku autobusové zastávky v Přední Lhotě, byl  v sobotu 27. července 2019 vybudován nový přístřešek, tentokrát na autobusové zastávce v Těchlovicích, který bude sloužit cestujícím autobusové dopravy. Obec počítá, že v příštím roce bude pokračovat v budování přístřešků i na ostatních autobusových zastávkách v obci.

 


  V sobotu 29.6.2019 se od 14:00 hodin konalo na koupališti v Těchlovicích tradiční Vítání prázdnin. Pro děti i dospělé bylo připraveno střílení z luků, ze vzduchovek a z airsoftových zbraní různých druhů. Kdo chtěl, mohl se vykoupat, zachytat si ryby, něco si upéct na onhíčku, dát si dobré točené pivo nebo cokoli co bylo k dispozici. Akce že zúčastnilo asi 50 lidí a podle toho jak všichni vypadali spokojeně soudíme, že se vydařila.

 
Více fotografií naleznete zde.


 V pondělí 1. července 2019 budou v obci umístěny dva kontejnery (sběrné nádoby) na použitý kuchyňský olej. Nádoby budou umístěny v Těchlovicích před obecním úřadem a v Přední Lhotě na rozcestí ke Kamenolomu. Žádám proto obyvatele obce, aby těchto nádob využívali při likvidaci kuchyńského oleje a nevylévali olej do odpadu a kanalizace, šetříte tak životní prostředí. Podmínky použití jsou popsány níže v letáku. 
                                                                    
                  Jiří Hýl
                  starosta


 
 

Dotace od MMR ČR


Projekt „Oprava místní komunikace 18c
kolem
hřbitova do Přední Lhoty„ byl
realizován za
 přispění prostředků státního
rozpočtu ČR z
programu Ministerstva
pro místní rozvoj.
                                             

Partnerská obec


Těchlovice u Hradce Králové

MŠ Těchlovice

mstechlovice

Živá obec

                                                                                                                                                                                                               

Odběr obecního hlášení

Vyplněním kontaktních údajů souhlasím se zasíláním e-mailů Hlášení obecního úřadu.

Hlášení závad

Chcete-li nahlásit jakoukoliv závadu v rámci katastru obce, využijte našeho formuláře. Kliknutím na tlačítko níže se dostanete na formulář Hlášení závad. Děkujeme předem za spolupráci.

NAHLÁSIT ZÁVADU
© 2003 - 2019 Obec Těchlovice nad Labem. Všechna práva vyhrazena. Tvorba webových stránek pro obce - IVT služby