cszh-TWenfrdeitplrues


Uzavření železničního přejezdu v Přední Lhotě.
V pondělí 24. září 2018 od 12:00 hod. do 17:00 hod. bude z důvodu úpravy geometrické polohy koleje v místě železničního přejezdu dočasně uzavřena komunikace v Přední Lhotě. Zároveň budou uzavřeny oba železniční přejezdy v Těchlovicích a to od 07:00 hod. do 12:00 hod.

Upozornění k odstranění a okleštění stromoví a jiných porostů.
Distribuce ČEZ upozorňuje vlastníky a uživatele pozemků, přes které vede nadzemní elektrické vedení na povinnost odstranění a okleštění stromoví nebo jiných porostů ohrožující bezpečné a spolehlivé provozování zařízení distribuční soustavy.


Informace o plánovaném přerušení dodávky elektřiny.
Jménem ČEZ Distribuce, a.s. si Vás dovolujeme informovat o plánovaném přerušení dodávky elektřiny v obci Těchlovice, které se bude konat v úterý 25. září 2018 od 07:30 hod. do 13:30 hod. Přerušení dodávky elektřiny je plánováno pouze v nezbytně nutném rozsahu, a to z důvodu prací spojených se zajištěním bezpečného a spolehlivého provozu distribuční sítě. Děkujeme Vám za pochopení.


Palivové dřevo.
Obec nabízí k prodeji palivové dřevo, které je složené na skládce u Jakub. Odběr dřeva pouze po dohodě s lesním hospodářem obce Ing. Novákem.


Veřejné osvětlení.
Ve čtvrtek 20. září 2018, bude prováděna oprava nefunkčních lamp veřejného osvětlení. Žádám proto občany, aby nahlásili nefunkční světla.


Zájezd do divadla.
Odjezd do Prahy do divadla je ve čtvrtek 20. září 2018 ve 14:00 hod. z „točny“ v Těchlovicích. Autobus bude stavět také ve 13:30 hod. v Boleticích a ve 13:45 hod. v Přední Lhotě.


Zákaz vstupu do lesa.
Na základě návrhu subjektu s právem hospodařit s majetkem České republiky (Lesy České republiky s.p.) se nařízením statutárního Města Děčín č. 4/2018 z důvodu nebezpečí vzniku požárů v důsledku dlouhotrvajícího sucha vyhlašuje vyloučení vstupu osob do lesa na pozemky určené k plnění funkce lesa.


Cyklistický závod pro děti.
Kulturní komise Obecního úřadu v Těchlovicích pořádá v sobotu 22. září 2018 od 14:00 hod. na malém hřišti v Těchlovicích tradiční dětské cyklistické závody „TĚCHLOVICKÉ KOLEČKO“. Závody budou probíhat podle věkové kategorie účastníků. Cyklistická přilba závodníků je povinná. Na místě bude zajištěna zdravotní služba.


Sportovní informace.
FK Český lev Těchlovice odehraje v sobotu 22. září 2018 od 16:30 hod. mistrovské utkání na domácím hřišti s FK Dolní Poustevna.


Partnerská obec


Těchlovice u Hradce Králové

MŠ Těchlovice

mstechlovice

Živá obec

Odběr obecního hlášení

Vyplněním kontaktních údajů souhlasím se zasíláním e-mailů Hlášení obecního úřadu.

Náhodný obrázek

© 2003 - 2018 Obec Těchlovice nad Labem. Všechna práva vyhrazena. Tvorba webových stránek pro obce - IVT služby