cszh-TWenfrdeitplrues


Návštěva divadla.
Obec Těchlovice pořádá ke Dni matek zájezd do divadla Na Fidlovačce. V pátek 4.5.2018 od 19:00 hod. na muzikál „Jeptišky“. Odjezd z Těchlovic je ve 14:00 hod. Vstupenka pro matky s trvalým pobytem v obci zdarma. Ostatní  zájemci 399,-Kč. Zájemci se mohou přihlásit na obecním úřadě.

Sběr nebezpečného odpadu.
V sobotu 24.3.2018 proběhne v obci sběr nebezpečných a objemných odpadů z domácností.

Zábava s muzikou.
V sobotu 17.3.2018 od 19:00 hod. pořádá spolek Zahrádkáři Těchlovice n/L, z.s. od 19:00 hod. v restauraci „U Kaštanu“  zábavu s muzikou. Všichni jsou srdečně zváni.

Statistické šetření v domácnostech.
ČSÚ provádí výběrové šetření o životních podmínkách domácností v ČR pod názvem „Životní podmínky 2018“. Šetření v domácnostech bude probíhat do 27. května 2018 prostřednictvím speciálně vyškolených tazatelů. Terénní pracovníci se budou prokazovat průkazem tazatele s příslušným pověřením, které společně s občanským průkazem opravňuje k provedení šetření.
 
Upozornění pro majitele psů.
Upozorňuji majitele psů, že je přísný zákaz vstupu psů na dětské hřiště !!! Majitelé psů zde venčí své miláčky a neuklízejí po nich psí exkrementy. Dětské hřiště je určeno pro hry dětí a je využíváno nejenom dětmi z MŠ.

Partnerská obec


Těchlovice u Hradce Králové

MŠ Těchlovice

mstechlovice

Odběr obecního hlášení

Vyplněním kontaktních údajů souhlasím se zasíláním e-mailů Hlášení obecního úřadu.

Náhodný obrázek

© 2003 - 2018 Obec Těchlovice nad Labem. Všechna práva vyhrazena. Tvorba webových stránek pro obce - IVT služby