cszh-TWenfrdeitplrues

Uzavření železničního přejezdu v Přední Lhotě.
V pondělí 24. září 2018  od 12:00 hod. do 17:00 hod. bude z důvodu úpravy geometrické polohy koleje v místě železničního přejezdu dočasně uzavřena komunikace v Přední Lhotě. Zároveň budou uzavřeny oba železniční přejezdy v Těchlovicích a to od 07:00 hod. do 12:00 hod.

Upozornění k odstranění a okleštění stromoví a jiných porostů.
Distribuce ČEZ upozorňuje vlastníky a uživatele pozemků, přes které vede nadzemní elektrické vedení na povinnost odstranění a okleštění stromoví nebo jiných porostů ohrožující bezpečné a spolehlivé provozování zařízení distribuční soustavy.

Palivové dřevo.
Obec nabízí k prodeji palivové dřevo, které je složené na skládce u Jakub. Odběr dřeva pouze po dohodě s lesním hospodářem obce Ing. Novákem.

Zájezd do divadla.
Objednané vstupenky do divadla Na Vinohradech si již můžete vyzvedávat na obecním úřadě. Odjezd do Prahy bude ve čtvrtek 20. září 2018 ve 14:00 hod. z „točny“ v Těchlovicích.

Zákaz vstupu do lesa.
Na základě návrhu subjektu s právem hospodařit s majetkem České republiky (Lesy České republiky s.p.) se nařízením statutárního Města Děčín č. 4/2018 z důvodu nebezpečí vzniku požárů v důsledku dlouhotrvajícího sucha vyhlašuje vyloučení vstupu osob do lesa na pozemky určené k plnění funkce lesa.

Informace pro občany z Ústeckého kraje.
Již po osmé letos zavítá do krajského města unikátní běžecká akce. V sobotu  15. září 2018 se uskuteční druhý nejstarší regionální závod- MATTNOI-1/2  maraton v Ústí nad Labem.

Cyklistický závod pro děti.
Kulturní komise Obecního úřadu v Těchlovicích pořádá v sobotu 22. září 2018 od 14:00 hod. na malém hřišti v Těchlovicích tradiční dětské cyklistické závody „TĚCHLOVICKÉ KOLEČKO“. Závody budou probíhat podle věkové kategorie účastníků. Cyklistická přilba závodníků je povinná. Na místě bude zajištěna zdravotní služba. 

Sportovní informace.
FK Český lev Těchlovice odehraje v sobotu 15. Září 2018 od 16:30 hod. mistrovské utkání v Heřmanově.


Partnerská obec


Těchlovice u Hradce Králové

MŠ Těchlovice

mstechlovice

Živá obec

Odběr obecního hlášení

Vyplněním kontaktních údajů souhlasím se zasíláním e-mailů Hlášení obecního úřadu.

Náhodný obrázek

© 2003 - 2018 Obec Těchlovice nad Labem. Všechna práva vyhrazena. Tvorba webových stránek pro obce - IVT služby