Vítá vás obec TĚCHLOVICE

Oficiální stránky obce Těchlovice

Czech English German Russian Vietnamese
OSa 20.jpg
DSC_1933.jpg

interaktivní mapa

Obec je členem sdružení

ČHMÚ vodní stav Labe Děčín

Webová TV Ústeckého kraje

Odběr obecního hlášení

Zveřejněno 13.12.2017

Zveřejněno 10.12.2017

Zveřejněno 4.12.2017

V neděli 3. prosince k nám do Těchlovic zavítal ústecký pěvecký sbor Lindušky, který zahrál a zazpíval několik vánočních písní, kterými naladil všechny příchozí již definitivně na vánoční náladu.

Všem přejeme příjemný adventní čas.

Mgr. Květoslav Kolařík – předseda kulturní komise OÚ Těchlovice

 

Další fotografie naleznete ve fotogalerii.

zveřejněno 4.12.2017

V sobotu 2. prosince jsme v Těchlovicích přivítali Vánoce.

Na akci, kde se sešlo spousta obyvatel z Těchlovic i okolí, si děti nejprve mohly vyrobit dárečky v tvořivých dílnách pod odborným dohledem.  Když byly dárečky vyrobené, pobavilo nás vystoupení dětí z MŠ Těchlovice. Na jejím závěru jsme pak slavnostně odpočítáváním rozsvítili obecní vánoční stromeček a pak už jsme dychtivě očekávali příchod čertů, andělů a Mikuláše, kteří dětem rozdali nadílku.

Akce se za přispění všech organizátorů vydařila. Speciální poděkování pak náleží:

MŠ Těchlovice – organizační a materiální zabezpečení, besídka, občerstvení, výzdoba, dílny,

Obecní úřad Těchlovice – organizační a materiální zajištění,

Martin Cvejn, František Černý, Jiří Hýl - příprava stromečku a další,

Petr Provazník, Jarda Krebs, Tomáš Kolařík, Pavel Kunta, Amálka Kolaříková, Barča Řeháková,(čerti, andělé, Mikuláš) Helena Cvejnová (perníčky), rodina Duškových (přispění materiálem na výrobu svícnů).

Velké poděkování samozřejmě patří i těm, kteří nezapomněli přinést něco na zub!

Za pořadatele Mgr. Květoslav Kolařík – předseda kulturní komise OÚ Těchlovice.

 

Další fotografie naleznete ve fotogalerii.

zveřejněno 29.11.2017

Rádi bychom Vás informovali o změně svozu směsného komunálního odpadu a tříděného odpadu v 1. týdnu roku 2018. Vzhledem k tomu, že 1.1.2018 /pondělí/ je státní svátek, bude svoz směsného komunálního odpadu a tříděného odpadu zahájen následující den, tj. 2.1.2018 /úterý/ a končit bude 6.1.2018 /sobota/. Tudíž se svozový den SKO a SEP ve Vašem městě / obci posune na následující den. Týká se to samozřejmě těch obcí, které mají mít svoz v 1. týdnu roku 2018.

                                                                                                                           Technické služby Děčín a. s.                                                                                                                                   Marius Pedersen Group 

Zveřejněno 20.10.2017

Ve čtvrtek 19. října 2017 proběhla na dětském školním hřišti u obecního úřadu brigáda na úklid pozemku. Všem, kteří se brigády zúčastnili patří poděkování.

 

Zveřejněno 14.10.2017

V pátek 13. října 2017 se uskutečnil zájezd  do  divadla Na Fidlovačce na činoherní představení FAMÍLIE. Z Těchlovic jsme odjížděli ve 14:00 hodin.  Představení se všem líbilo a tak jsme si zpět do Těchlovic přivezli pěkný zážitek.

 

Zveřejněno 7.10.2017

V sobotu 7.10.2017 v dopoledních hodinách, proběhl sběr nebezpečných a objemných odpadů z domácností. Všechen odpad, který byl na stanovištích, odvezli pracovníci TS Děčín. Děkujeme všem, kteří si přišli naložit svůj odpad.

 

Zveřejněno 3.10.2017

V sobotu 30. září v 10:00 hodin v místní knihovně slavnostně přivítala starostka obce Jaroslava Hýlová nové občánky obce.  Slavnostního aktu se zúčastnili rodiče nově narozených dětí, kterých bylo celkem 6  z toho 2 chlapci. Děti z mateřské školy pod vedením Vlasty Krebsové svým vystoupením obohatily kulturní akci. Po skončeném vystoupení předaly děti z MŠ  drobné dárky, které sami vyrobily. 

 

Zveřejněno 2.10.2017

 

Tento web používá soubory cookies. Pokračováním v prohlížení těchto webových stránek vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookies.